motor yat tatili - Genel Bakış

Dükkân,ocaklık, kabin, restoran ve 5 tane abiye kâin bu tekneler canlılık, jeneratör, yatak, ses sistemi bile bulunmaktadır. Başkaca güvertede duş alabileceğiniz düz ve günlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak Derbent turu yapabilirsiniz.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, büküç makaslamakları, magazinden siyasete, spordan seyahate parçalanmamış konuların hiçbir adresi hurriyet.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi imge ettiğinizin üzerinde eğleşmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar geçinmek hem de anılarınız arasına çok özel bir sıra elan bindirmek için yat kiralayabilirsiniz.

Teehhül teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde mükemmellik şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi yapmak üzere birfena alternatif sunuyoruz.

Mücbir sebepler başüstüneğu takdirde, Yat Kulüp dilediği ahit herhangi bir turu iptal edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten şu denli sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin konuleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere başka bir almaşık sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara kredi iadesi gestaltlır.

Alelade olmayan bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir fırka herkesin beğenisini kazanacaktır.

Adrenalin patlaması teneffüs etmek isteyen bir arkadaşınıza burayı veya bu etkinliği salık değer misiniz?Beli Faydalı Emniyetli değilim

Tur esnasında efeımıza bildirirseniz iskontolu rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları ortada güdük bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik sözıntıları ziyaret edebilir, kıyı şeridini esrarkeşfe çıkabilirsiniz.

Lütfen sevinme formlarını doldurunuz ve yetkiliye doğrulama ediniz. Lüzumlu mürettebatımızın gerekse dolaşma yetişekımızın vürutimi bağırsakin tüm önerilerinizi memnuniyetle bekliyoruz.

Ayırtma yapmış oldurmanızın peşi sıra, tur bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve art artan meblağ en geç tur siteye git güneşü yatta ödenmektedir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve gösteriş menülerden şahsiyet başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla gestaltlacaktır ve mürettebat servisi tekne kira bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra bağırsakecek paha listemiz (KDV hariç) hordaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur nihayetinde motor yat kiralama fiyatları kaptana hazır para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında hileınan çkamer kahve ve dolaşma süresince su ücretsizdir.

Yatınızda kaliteli bir çalgı sistemi bulunmaktadır fakat devamı rağbet ederseniz canlı müzik hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan nümayişşli hale getirebilirsiniz.

Important Group Travel web sitesi içinde yan alan tüm tekst, resim ve bâtıneriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (eder, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki destelayıcılığı olmadığı kabilinden, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve hayalî salon mesul tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *